Конструктор Поліція у пластиковому боксі
Великий, яскравий розвивальний конструктор Поліція потішить вашого малюка та стане чудовим подарунком до будь-якого свята. Конструктор є в симпатичному пластиковому боксі, зверху спеціальна кришка, вона може слугувати платформою для поліцейської ділянки. Деталі конструктора зроблені з якісного пластику, вони великі та яскраві. З конструктора можна побудувати поліцейський відділок, машинки та вертоліт. Фігурки поліцейських і дерево входять до набору.
Після гри малюк зможе самостійно зібрати всі деталі конструктора в пластиковий бокс, це дуже зручно та легко привчить дитину до ладу.
Виробник: ТМ Doloni
Кількість: 149 деталей
Розмір: 36*27см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 149 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 2200 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 650 ₴


